3 views 0 shares 0 comments
Created/changed by: RizaHodo
Bookmarkset bookmark!

Hodo Alb shpk, Albania

Category: Aksesore Mobiljesh

Address details

Rruga Aleksandria Nr 21
Kamëz
Tiranë 1030


, Albania
Print route »
N0° 0' 0" E0° 0' 0"   (0, 0)
Start navigation »

Phone & WWW

068 401 0533
https://www.hodo.al/

Business hours

Info

Hodo Alb Shpk eshte kompania lider ne fushen e tregetimit te aksesoreve me cilesore per mobileri ne vend dhe me gjere. Prej vitesh ofrojme teknologjine e fundit te markes Blum te njohur boterisht ne fushen e mobilerise. Paisjet tona jane te pershtatura ne ate menyre qe te krijojne sa me shume hapesire dhe lehtesi ne ambientet e shtepive apo zyrave duke perdorur zgjidhjet me praktike. Tek ne do te gjeni Brandet me te mira Evropiane si Blum, Blanco, Siderplast, Vibo, Sytem Holz, Domus Line, Alcea, Alfa Wood, System Door Handle dhe Jgrabner. Operojme ne treg prej shume vitesh, duke sjelle cilesi te larte dhe sherbime nga me te ndryshmet, duke ofruar zgjidhje opsionale, praktike dhe funksionale ne arredimin e shtepive, zyrave dhe ambienteve te tjera. Cilesine , garancine dhe teknologjine e fundit e gjeni vetem te Hodo Alb.Discussions

Random Images

Contact details

Hodo Alb shpk

Address: Rruga Aleksandria Nr 21, Kamëz, Tiranë 1030
Phone: 068 401 0533